Turniej klas I

19.03.2010. W tradycyjnym, corocznym turnieju klas I, który odbywa się pod hasłem "Choć nauka ważna sprawa, równie ważna jest zabawa" wzięło udział pięć klas. Turniej prowadził p. Adam Urdzela. Uczniowie rywalizowali w pięciu konkurencjach. Na początku odbyły się prezentacje klas. Następnie "mini lista przebojów", pokaz mody: do babci na urodziny, na dyskotekę i do szkoły. Klasa I D pod kierunkiem wychowawczyni p. Joanny Paluch zachwyciła wszystkich oryginalnością i bogactwem strojów.  Zaraz po pokazie były tańce z niespodzianką. W ostatniej konkurencji wzięli udział reprezentanci poszczególnych klas i zmierzyli się w turnieju wiedzy "Jeden z pięciu". Maksymalnie klasa mogła zdobyć 25 punktów. Zwycięstwo odniosła 1 E, której wychowawcą jest p. Tomasz Stelmaszak.
Zabawa była świetna, poniewż każda klasa chciała zaprezentować się jak najlepiej. Dzięki tym zmaganiom uczniowie klas pierwszych zintegrowali się w celu osiagnięcia zwycięstwa. Jury zaś mogło poznać pierwszaków i odkryć ich talenty oraz poczucie humoru. Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju:)

____________________________________________________________________________________________________