Festyn Środowiskowy

5.12.2010. Na bierutowskim rynku w niedzielne, mroźne popołudnie odbył się Festyn Środowiskowy, który był podsumowaniem projektów realizowanych w naszej szkole: "Gimnazjum Wyobraźni" oraz "Entuzjazm, Umysł, Ruch , Otwartość". Organizatorem festynu był Urząd Miejski w Bierutowie. Mieliśmy okazję wysłuchać pastorałek i kolęd, obejrzeć scenki teatralne w wykonaniu klas II i III, zaprosić do tańca integracyjnego wszystkich przybyłych na imprezę. Zmarznięci mogli napić się gorącej kawy i herbaty. Mogliśmy dokonać zakupów prezentów na kiermaszu przedświątecznym. O najmłodszych uczestnikach nie zapomniał również Mikołaj. Nasi uczniowie spisali się świetnie.Niezawodni jak zawsze okazali się harcerze.Wszyscy stworzyli gorącą, radosną atmosferę i dali dowód na to, że można na nich polegać. Wierzymy, że ci którzy przybyli na festyn, nie byli rozczarowani.

_______________________________________________________________________________