Bezpieczeństwo w gospodarstwie rolnym

KONKURS PLASTYCZNY
,,JAK BEZPIECZNIE POMAGAMW GOSPODARSTWIE ROLNYM RODZICÓW”

W grudniu 2010 odbył się w naszej szkole Szkolny Konkurs Plastyczny ,,Jak bezpiecznie pomagam w gospodarstwie rolnym rodziców”, którego organizatorem był KRUS. Do konkursu przystąpiło ogółem 14 uczniów z klas I – III Gimnazjum. W swoich pracach uczniowie przedstawili codzienną pracę w gospodarstwie rolnym, dbając o zgodnośćz tematem, czyli ukazanie zachowania zasad bezpieczeństwa w trakcie jej wykonywania. Wszystkie prace zostały poddane ocenie jury. Wybrano 3 prace najbardziej atrakcyjne pod względem estetycznym, jak też interpretacyjnym, reszta prac otrzymała wyróżnienia. Opiekunką konkursu była wychowawczyni świetlicy p. Maria Bryja. A oto nagrodzeni uczniowie:

I miejsce – Monika Gumińska z kl. 3a
II miejsce – Karolina Cieślik z kl. 2d
III miejsce – Klaudia Krupińska z kl. 3b

_____________________________________________________________________________________