OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY

18.10.2013r. w ramach  "Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2013" nasi uczniowie i absolwenci naszej szkoły mieli okazję zaprezentować swe różnorodne talenty w auli ZSP.

Przedstawiciele klasy 2 C : Ola Kozieł, Hania Zganiacz, Kornela Barańska oraz Adam Zwarycz prezentowali swe dokonania jako redaktorzy gazetki szkolnej.

O sukcesach piłkarskich opowiadały Oliwia Mazur - równiez z klasy 2 C, a także Ania Leśnierowska

i Agnieszka Kaczorowska z klasy 3 D.

Dziewczeta z klasy 2 D : Justyna Paczkowska i Żaneta Pośniak chwaliły się wyrobami rekodzieła, takimi jak bombki oraz figurki.

Tomasz łach z klasy 3 C pokazał jak używać gitary elektrycznej  wykonując swój autorski utwór, natomiast nasza świeżo upieczona absolwentka Anna Kucharska zagrała utwór na pianinie.

Absolowentów z lat ubiegłych mogliśmy tez podziwiać w zespole piesni i tańca występującym przy ZSP w Bierutowie.

• Do wakacji: WAKACJE!!!